




| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 16 pF |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Length | 1.7 mm |
| Width | 1.1938 mm |
| Termination | Gull Wing |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 6 |
| Height | 609.6 µm |
| Depth | 1.7 mm |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 900 MHz |
| Current Rating | 1 µA |
| DC Resistance (DCR) | 110 Ω |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Lines | 2 |
| Max DC Current | 20 mA |
| ESD Protection | Yes |
| Attenuation Value | 30 dB |
| Schedule B | 8541100050 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Cutoff Frequency | 125 MHz |
Stock: 27
Distributors
pcbx
Unit Price$0.43651
Ext.Price$0.43651
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.43651 | $0.43651 |
| 10 | $0.34810 | $3.48100 |
| 25 | $0.31855 | $7.96375 |
| 50 | $0.29150 | $14.57500 |
| 100 | $0.26675 | $26.67500 |
| 300 | $0.25626 | $76.87800 |
| 500 | $0.24619 | $123.09500 |
| 1000 | $0.23299 | $232.99000 |
